Wszystkie kategorie
en.pngEN
baner boczny

Strona główna>O nas

Wprowadzenie do grupy

Głównym przedmiotem działalności Goalong Liquor (Grupa) jest produkcja i sprzedaż międzynarodowych alkoholi (takich jak whisky, brandy, wódka, gin, rum) oraz import i eksport towarów i technologii.

W 2011 roku zaproponowano Goalong Liquor Brand zbudowanie pierwszej w Chinach międzynarodowej marki alkoholowej, a następnie założono brytyjską firmę Goalong Liquor Group Company i rozpoczęto rejestrację znaku towarowego „Goalong”. Angielski znak towarowy „GOALONG” jest homonimem „Gaolang”. Jej znaczenie polega na tym, by być nieustanną agresywną i odważnie iść do przodu, co jest również duchem przedsiębiorczości Goalong Spirit.

Posiadanie Prawie 100 pracowników (2018), 50 z tytułem licencjata lub wyższym, 3 z tytułem magistra lub wyższym oraz 8 z uprawnieniami zawodowymi i technicznymi.

Goalong Liquor od lat jest liderem w eksporcie krajowych alkoholi.

Obecnie istnieje pięć firm molekularnych, dwie spółki offshore bezpośrednio podlegające jurysdykcji innych krajów, bezpośrednio powiązane z Goalong Liquor Group.

Grupa Alkoholowa Goalong

Bingo Bosolac International Liquor Sarl.
Wielka Brytania Goalong Liquor Group Co., Ltd.
Hunan Goalong Liquor Co., Ltd.
Changsha Goalong Liquor., Ltd.
Changsha Bingo Liquor Co., Ltd.
Shenzhen Goalong Liquor Co., Ltd.
Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.

Destylarnia Goalong

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. jest kompleksowym, profesjonalnym międzynarodowym producentem likierów w Chinach, zainwestowanym przez brytyjską grupę Goalong w roku 2018, zajmującym się głównie produkcją i eksportem whisky, brandy, wódki, ginu, likierów i innych alkoholi. zlokalizowana w dwukierunkowym parku przemysłowym w mieście Liuyang, jest to pierwsza pod względem wielkości destylarnia whisky single malt w Chinach, a także czwarta destylarnia zainwestowana przez Goalong Group, z najbardziej zaawansowanym i zmodernizowanym sprzętem oraz systemem zarządzania na wysokim poziomie, reprezentującym Czwarty międzynarodowy poziom dostaw, skupiający się głównie na produkcji chińskiej whisky i usługach likierów marek własnych dla klientów z kraju i zagranicy.

                       

Destylarnia whisky znajduje się na obszarze górskim Liuyang, który jest bardzo odpowiedni do destylacji whisky ze względu na wysokiej jakości wodę i przyjemne środowisko; Dobrej jakości woda z niższym wskaźnikiem elektrolitu i brakiem rozpuszczonych soli sprawia, że ​​trunki są czyste i czyste, miękkie i łagodne, nie uszkadzają ciała podczas korzystania z nich.

                       

Grupa Goalong jest pierwszą, która produkuje i rozwija whisky single malt w Chinach. Obecnie poziom badań i rozwoju oraz produkcji w Chinach jest liderem. Firma stworzyła rynek krajowy i eksport jako podstawową działalność od 1 roku, wiodąc sprzedaż przez 2009 kolejnych lat. 7 incydentów bezpieczeństwa, 0% obsługa posprzedażna. Zdaliśmy certyfikaty FDA, ISO, QS i HACCP i wyeksportowaliśmy nasze produkty do ponad 100 krajów i zdobyliśmy dobrą reputację, takich jak Rosja, Ameryka, Niemcy, Filipiny, Panama, Meksyk, Surinam, Australia, Nowa Zelandia i tak dalej.

                       

Wszystkie nasze produkty mogą być drukowane przy użyciu brytyjskiego lub francuskiego kodu kreskowego, przy użyciu wysokiej jakości surowców i opakowań. Jakość jest duszą, a klient jest zawsze na pierwszym miejscu, głównie opieramy się na długoterminowych relacjach biznesowych i przyjaznych, jak korzystne dla obu stron relacje z klientami. Mamy bogate doświadczenie wystawiennicze i zdobyliśmy wiele dobrych opinii na całym świecie.

                       

Założona przez pana Alana w Londynie marka Goalong oznacza „idź naprzód”, a jej logo symbolizuje kulturę Goalong, bądź wierny i odważny, aby mieć marzenia, walczyć i Goalong po marzenia! Obecnie mamy cztery marki: Whisky Goalong, Brandy Bosolac, Wódkę „Ambiguous” i Gin „MonaFrcc”. Goalong jest również pierwszą chińską marką whisky Single Malt w Chinach.

                       

Goalong to głośna marka alkoholi, która została stworzona z wielką misją. Minęło wiele lat, hasło Goalong nigdy się nie zmieniło. Nieustannie zdobywa pochwały i uznanie na światowym rynku alkoholi, co sprawia, że ​​pocenie się i wysiłki mają większe znaczenie.

                       

My, Goalong for Dreams!

Kultura firmy

Struktura firmy