Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Bądź zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na wezwanie, walczyć, wygrać wojnę --- do krajowego zespołu sprzedaży marki Goalong

2021-11-29

    Wychodząc naprzeciw potrzebom rozwoju firmy, poprawić spójność zespołu sprzedaży. Goalong Group zorganizowała krajowych sprzedawców marki do przeprowadzenia dwudniowego szkolenia wojskowego w China-Australia Nanying National Defense Theme Park. Głównym celem tego wydarzenia jest hartowanie umiejętności zawodowych i podnoszenie kompleksowej jakości, kultywowanie ducha zespołu. Niech każdy członek zespołu poprawi efektywność w pracy. Każda osoba zaangażowana w szkolenie wojskowe przestrzega surowych wymagań i szkolenia, hołduje duchowi nie lękania się trudów. Dzięki temu szkoleniu nasz zespół sprzedaży w założeniu wstępnego opanowania pewnych umiejętności wojskowych ustanawia kolektywizm i poprawia spójność całego zespołu.

team2

team1

team3 Wszystkie działania podążają za poleceniem i nikt nie może zostać w tyle. Pod czujnym trenerem instruktorów sprzedaż Goalong Group wykonywała jedno trudne zadanie szkoleniowe za drugim. Działanie to wykorzystuje siłę woli i wytrwałość pracowników oraz wzmacnia pojęcie dyscypliny organizacyjnej pracowników. Wszyscy głęboko odczuli radość i trudy życia wojskowego, uświadomili sobie znaczenie szkolenia wojskowego i osiągnęli cel, jakim jest szkolenie zespołu sprzedaży wilków.

Zespół 6

zespół 4

Zespół 3

 Dzięki tej działalności elity sprzedażowe Goalong Group będą energicznie rozwijać ducha szkolenia wojskowego w swojej przyszłej pracy i wnosić do swojej codziennej pracy dyscyplinę organizacyjną i ducha pracowitości kultywowane w szkoleniu wojskowym. Dzięki nieustannym wysiłkom wszystkich zespół sprzedaży marki Gaolang przekształcił się w twardy, zdyscyplinowany zespół, który z nowym duchem sprosta przyszłym wyzwaniom!

zespół 5

Drużyna bramkarza