Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Korzyści z wódki

2015-08-03

Wiele osób lubi pić wódkę. Jeśli wiesz, że Twoja ukochana wódka faktycznie ma wiele zalet dla ciała, to uznasz ją za jeszcze bardziej sympatyczną. W rzeczywistości, jeśli jest spożywany z umiarem, jest dobry dla organizmu.
Wódka to bezbarwny, bezwonny destylowany spirytus, może być stosowany jako baza do mieszania różnorodnych koktajli. Pij wódkę 35-40 ml każdego dnia, nie tylko zaszkodzi organizmowi, ale przyniesie szereg korzyści zdrowotnych. Oto zawarte korzyści.
1691, utrata wagi

170

Dane USDA pokazują, że wódka nie zawiera węglowodanów, kalorii i zawiera tylko 64 kalorie na uncję. Jeśli więc chcesz kontrolować wagę i pić jedno i drugie, możesz wybrać wódkę to zdecydowany wybór. Można go pić bez dodatków lub mieszać z sokiem owocowym, ale nie należy dodawać do niego napojów wysokokalorycznych.

2, złagodzić stres
Zwykle alkohole mogą odprężyć organizm, ale wódka jest najznakomitsza, tymczasem nie powoduje kaca jak whisky.
171


3, zrób nalewkę

172

Zwykle do sporządzania nalewek w zielarstwie używa się wódki, jest bezbarwna i bezwonna, może wchłonąć aromat ziół. Nalewka z wódki może pić, a także może być stosowana jako środek znieczulający.

4, inne korzyści

173

Pij napoje alkoholowe w umiarkowanych ilościach, czy to wino, piwo, whisky czy wódka, są w jakiś sposób korzystne dla organizmu, mogą poprawić zdrowie układu sercowo-naczyniowego i zmniejszyć ryzyko udaru, demencji i długowieczności.