Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

DESTYLARNIE CHIŃSKIEJ WHISKY

2021-11-23

2 listopada 2021 roku Diageo ogłosiło otwarcie destylarni whisky słodowej w Yunnan w Chinach. Która fabryka głównie do destylacji chińskiej whisky słodowej. Projekt planuje zainwestować 500 milionów juanów i przewiduje rozpoczęcie produkcji w ciągu dwóch lat. Pernod Ricard przejął inicjatywę, aby w sierpniu 2019 roku założyć w Syczuanie fabrykę do destylacji chińskiej whisky słodowej. Całkowita inwestycja to ponad 1 miliard juanów. Fabryka planuje oficjalnie rozpocząć produkcję w 2021 roku. Ale wciąż nie ma żadnych konkretnych wiadomości.


Znane na całym świecie firmy spirytusowe uczestniczyły w destylacji chińskiej whisky inwestując w budowę zakładów. Największe krajowe destylarnie również mają najnowsze działania w ostatnich latach. W Chinach jest już wiele destylarni whisky. Poniżej znajduje się część informacji o mapach chińskich destylarni whisky.

Mapa chińskiej whisky

Wraz z ciągłym wzrostem wymagań konsumentów i scenariuszy konsumpcji, a także uznaniem Made in China za granicą. A rodzimi młodzi konsumenci są coraz bardziej świadomi whisky. Chińska whisky musi mieć nową szansę na rozwój. Nadchodzi wiosna chińskiej whisky. Nasza Grupa Goalong ma zaszczyt zrobić pierwszy krok przed terminem.

Destylarnia whisky Goalong

Chińska destylarnia whisky

Gaolang Group, destylarnia likieru Liuyang posiada trzy zestawy destylatorów brzeczki o pojemności 5,000 litrów i dwa zestawy destylatorów spirytusowych o pojemności 5,000 litrów, wykorzystujących obecnie 2-2.5-krotną destylację. Ten średniej wielkości destylator może pomóc alkoholowi uzyskać stosunkowo pełne i zbilansowane body. Ponadto, ze względu na cztery wyraźne pory roku południowego klimatu, whisky Goalong będzie miała bogaty smak i aromat takie jak pełny, kwiatowy i owocowy zapach.

高 朗 单一 麦芽 威士忌 1

Obecnie roczna produkcja whisky grupy Goalong wynosi około 15,000 3 baryłek (XNUMX mln litrów). W dębowych beczkach znajdują się beczki po bourbonie, beczkach z Tennessee, beczkach po winie, brandy i niektórych beczkach po sherry. Goalong Group łączy proces produkcji whisky słodowej i chińskie umiejętności lokalne z całkowicie inteligentnym centralnym systemem sterowania. Dzięki wysiłkom naszego zagranicznego zespołu gorzelników, Goalong zbada i wyprodukuje whisky single malt, która spełnia lokalny chiński smak.

蒸馏1

酿酒 团队

WeChat Image_20211117161434

27 kwietnia 2021 ruszył Goalong Group, Hunan Jialang Beer Brewing Project, marka piwa New Beer King Craft oficjalnie weszła na rynek konsumencki.

WeChat Image_20211014165416

piwo

Napój piwny

28 lipca 2021 roku oficjalnie rozpoczęła się destylacja whisky single malt Goalong Group-Liuyang Gaolang. Gaolang Group stała się pierwszą na dużą skalę bazą destylarni whisky single malt w Chinach.

Destylacja whisky Goalong

Destylarnia whisky Goalong

destylarnia

       Grupa Goalong łączy naturalne zalety dobrych gór i wód Liuyang, aby zbudować gorzelnię whisky Goalong w centrum turystycznym i szkoleniowym dla chińskiego przemysłu whisky. Mamy nadzieję, że whisky Goalong stanie się wizytówką chińskiej whisky na świecie. Jednocześnie jako pierwsza fabryka eksportująca whisky, brandy i inne alkohole.

Whisky Goalong 1

Teraz Goalong Group nadal zajmuje się międzynarodowymi alkoholami (brandy, whisky, wódka, gin) i likierami, modnymi napojami i rozwojem, produkcją i sprzedażą piwa rzemieślniczego, zapewniając kompleksowe usługi w zakresie napojów i alkoholi wysokoprocentowych dla klientów krajowych i zagranicznych. Misją Goalong Group jest umożliwienie światu rozpoznania chińskiej i chińskiej whisky. I niech „krajowa whisky” do każdego zwykłego domu. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości whisky nie będzie już miała etykietki „zagranicznego trunku”. Wierzymy, że chińska whisky ma przed sobą bardzo świetlaną przyszłość. Czas wszystko udowodni, a wszystkie wysiłki przyniosą dobre rezultaty. Japońska whisky powstała w 1923 roku, ale międzynarodową popularność zyskała dopiero w 2003 roku. To długi i trudny proces. Nigdy nie zapominaj, dlaczego zaczęliśmy, nigdy nie mów umieraj i staraj się jak najlepiej, aby się poprawić. Miej odwagę, by ćwiczyć, wprowadzać innowacje i rozwijać się. Lata są długie, a na wszystkie wysiłki warto poczekać. Idź DALEJ PO MARZENIE!

Goalong rano w gorzelni