Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Zbierzcie się w Goalong, tworząc wspólny wspólny sen

2019-09-19

Data 12 września 2019 roku to zwykły dzień. Ale dla nas to wyjątkowy dzień.
Walne zgromadzenie Goalong Liquor Group odbyło się uroczyście w wiedeńskiej sali Cygnet Residence o godzinie 15:38.96

Goalong Liquor Brand została założona w 2011 roku, aby zbudować pierwsze międzynarodowe marki alkoholi w Chinach, firma koncentruje się na międzynarodowej produkcji alkoholi (whisky, brandy, wódka, gin itp.) sto osób (3), licencjat ponad 5 osób, magister ponad 2018 osób, profesjonalna technologia zidentyfikowana 50 osób, krajowe trunki wiodące w eksporcie od lat z rzędu.
97

Oto ważni uczestnicy:
Dyrektor Generalny Goalong Liquor Co., Ltd., pan Gao
Dyrektor generalny Goalong Liquor Co., Ltd., pan Zhang.
Dyrektor Generalny Changsha JY Co., Ltd., pan Li,
Dyrektor generalny YJ Co., Ltd., pan Cao,
Dyrektor generalny DP Co., Ltd., pan Yang

Opierając się na wszechstronnym rozważeniu przyszłego rynku i perspektyw rozwoju, likier Goalong, JY, YJ, DP zdecydował się na mocną kombinację i ostatecznie po wielu negocjacjach doszedł do porozumienia. Cztery firmy zdecydowały się na uroczystą ceremonię podpisania połączenia Grupy w dniu 12 września 2019 r., Cztery firmy w tej chwili łączą się w zupełnie nową spółkę grupy - Goalong Liquor Group. Wszyscy pracownicy czterech firm są świadkami tego wyjątkowego historycznego momentu.
98Trzymając się ducha otwartości, współpracy, integracji i korzyści dla wszystkich, nasze cztery firmy pracują ramię w ramię, dążąc do lepszego jutra Goalong Liquor Group. Następnie przewodniczący, pan Alan na miejscu, ogłosił pocieszającą wiadomość - weź roczny 12 września jako dzień Goalong, dzień należy do każdego ludu Goalong, ponieważ nasz własny festiwal, w tym momencie, w miejscu wrzenia, wszyscy są bardzo podekscytowani tym wyjątkowym festiwalem.
100Zgromadzenie akcjonariuszy zakończyło się po wieczornym bankiecie, przy pełnym wsparciu nowych akcjonariuszy, Goalong Liquor Group będzie pełna witalności, pasji i energii, aby sprostać nowym wyzwaniom.

Dziesięć lat temu poznali się dzięki trunkom, po latach rozwoju zazdroszczą innym w swoich dziedzinach, ludzie sukcesu w oczach innych mają swoje własne osiągnięcia.

Warto walczyć o wspólne marzenia. Dziś idziemy razem, aby budować nowe marki krajowe dla wspólnego celu i misji.
Likier Goalong, znany na całym świecie.

99