Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Goalong Liquor na targach chińskiej żywności i napojów alkoholowych 2014

2015-03-04

195

Oddział Goalong Liquor kontynentalny został zaproszony na targi China Food and Drinks Fair 2014.

Jako „barometr” chińskiego przemysłu spożywczego, China Food and Drinks Fair (CFDF) rozpoczęte w 1955 r. Jest jedną z największych profesjonalnych wystaw w Chinach, ponad 3000 wystawców i 200,000 XNUMX uczestników każdego roku zwróciło uwagę na znane firmy, takie jak Remy Martin, Martell, Red Bull itp.

Jako oddział brytyjskiej korporacji Goalong, Goalong Liquor zajmuje się rozlewem alkoholu na rynku azjatyckim. Teraz mamy trzy główne serie: whisky „Goalong”, brandy „Boucheron” i „Ambiguous” Vodka. Z czego Brandy Boucheron jest importowana z francuskiego ciasta i mieszana przez naszego doświadczonego barmana, ma na celu stworzenie brandy o korzystnym smaku.

Boucheron Five Star został przedstawiony na przyjęciu Sugar i zdobył wielką renomę.

Goalong Liquor znajduje się w Southgate w Londynie. W wyniku rozszerzenia naszej działalności na rynek globalny powstały w Chinach dwie fabryki butelkowania whisky, które koncentrują się na rynku azjatyckim.

Dzięki 8-letniemu rozwojowi produkty alkoholowe Goalong są dobrze akceptowane w Chinach. W 2014 roku sprzedano ponad 2,000,000 XNUMX XNUMX litrów likieru na różnym rynku.