Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Goalong Liquor uczestniczyła w China Food & Drinks Fair

2016-10-24

Jesienne targi żywności i napojów w Chinach (CFDF) odbyły się w dniach 14-22 października w mieście Fuzhou w prowincji Fujian w Chinach. Wystawa win / alkoholi odbywała się w dniach 20-22.
CFDF odbywał się dwa razy w roku. Wystawa rozpoczęła się w 1955 roku i stała się międzynarodową, wyspecjalizowaną i markową wystawą. W targach wzięło udział prawie 3,000 przedsiębiorstw, a 150,000 20 zwiedzających i kupujących złożyło na targach XNUMX miliardów zamówień. Targi te nazywane są pierwszymi targami branży spożywczej i napojów w Chinach.

148

Aby wzmocnić wpływ, konkurencyjność i rozpoznawalność marki „Goalong Liquor” oraz promować dystrybucję i wyniki sprzedaży kupców w 2016 r., Hunan Goalong Liquor Co., Ltd. zainwestowała dużo w promocję tych targów.
149Od godziny 9 20 października pracownicy przybyli, aby udekorować stoisko. Kluczowym punktem reklamy jest „pierwsza destylarnia alkoholi wyposażona w destylator Alambic Charantais i Pot Still”, „pierwsza wyprodukowana w Chinach blended malt whisky” i „pierwsza marka alkoholi w Chinach”. Prezentowany na targach miniaturowy destylator przyciągnął wielu kupujących trunki.
1477290406273345Lokalne i krajowe media zorganizowały nawet wywiady z nami, aby promować krajowe marki.
Trzydniowa wystawa okazała się dużym sukcesem przy współpracy ludzi Goalong.
Do tej pory uczestniczyliśmy w wielu targach i wystawach. Mając na uwadze „pierwszą markę alkoholi w Chinach”, nasze produkty i usługi są wysoko oceniane przez kupujących i ekspertów. Będziemy starać się wydobywać to, co najlepsze i wierzymy, że zrobimy większy postęp!

150