Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Trening na świeżym powietrzu Goalong Liquor Term

2016-06-24

Nasz Goalong Liquor to młody i energiczny zespół ze wspólnym celem, dobrym nastrojem i morale. Aby zwiększyć spójność naszego przedsiębiorstwa, poprawić zdolności wykonawcze, a także pogłębić wzajemne zaufanie i współpracę, odbyliśmy dwudniową wycieczkę zespołową w dniach 2-21 czerwca w hrabstwie Huidong w prowincji Guangdong.
16322 czerwca nasi ludzie Goalong rozpoczęli ćwiczenia rozwojowe zespołu pod kierownictwem pana Gao Kailanga, dyrektora generalnego Goalong Liquor. Po pierwsze, mieliśmy trening siłowy zwany „death crawl”, który można znaleźć w Internecie. Oto metoda treningu: jeden członek leżał na brzuchu z rękami i stopami podpierającymi się, a oczy miały zawiązane oczy; drugi członek położył się plecami na plecach partnera, dwie ręce obejmowały ramiona lub ubranie partnera, a dwie nogi zwinęły się i zwisały w powietrzu. Cztery grupy ukończyły rywalizację wytrzymałościową. W trakcie tego procesu wielokrotnie myśleliśmy o poddaniu się: „zbyt męczące”, „to boli”, „naprawdę ciężko dla mnie” itd. Jednak otrzymaliśmy więcej zachęt i otuchy od członków zespołu: „don” nie poddawać się dla celu ”,„ dam radę, przekraczając cel ”,„ nie pozwolę mojemu partnerowi upaść ”itp. Nasz zachęcający krzyk odbił się echem po plaży, a inni goście zostali przyciągnięci, aby zebrać się, aby kibicować nas na!
164Żmudne szkolenie przyniosło nam duchowe odrodzenie. Przez długi czas po pełzaniu śmierci wciąż rozmawialiśmy o tej szczególnej czynności. Wyniki członków zespołu nie tylko przerosły nasze oczekiwania, ale także przekonały nas, że wytrwałość ma tak wielką moc! Wszyscy byliśmy poruszeni, ponieważ mocno chronili swoich partnerów na plecach, aby przekraczać jeden gol za drugim!
165Szczęśliwe czasy zawsze wydają się krótkie, dlatego dziękujemy firmie i Panu Gao za tak wyjątkową wycieczkę integracyjną. Kultura Goalong działa jak więź łącząca nasze dążenia z celongiem i rozwijająca w nas poczucie przynależności i honoru. Ta spójność tworzy wypadkową siłę, która zachęca nas do odważniejszego dążenia do marzeń!