Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Przełomowa ceremonia dla pierwszej bazy warzenia whisky single malt grupy Goalong Liquor

2019-04-18

                                  widok z lotu ptaka na projekt nowej fabryki Goalong Liquor Group

122

                                  pierwsza duża baza warzenia whisky single malt w Chinach

W dniu 17 kwietnia 2019 r. W ramach projektu nowego zakładu Goalong Liquor Group odbyła się uroczysta ceremonia przełomowa w mieście Liuyang w prowincji Hunan. Po ukończeniu, nowa gorzelnia stanie się najbardziej zaawansowaną technologicznie fabryką whisky single malt w Chinach o pojedynczej zdolności produkcyjnej, co będzie również promować ogólną konkurencyjność Goalong Liquor i jeszcze bardziej wzmacniać pozycję Goalong jako lidera na chińskim rynku whisky. Hunan Goalong Liquor Co., Ltd jest spółką zależną brytyjskiej Goalong Liquor Group Co., Ltd. Jest wiodącym krajowym eksporterem whisky i od pięciu lat jest liderem w branży. Od tego czasu ma pierwszą dużą bazę warzenia whisky single malt w Chinach. Zakres działalności obejmuje międzynarodową i krajową działalność OEM w zakresie napojów alkoholowych, warzenie piwa, produkcję i sprzedaż międzynarodowych alkoholi, takich jak whisky, wódka, brandy, gin i inne alkohole. Produkty są sprzedawane w 35 krajach i regionach na całym świecie.
123Projekt nowego zakładu Liuyang jest wytwarzany zgodnie z ogólnoświatowymi, jednolitymi standardami brytyjskiej grupy Goalong Liquor, wyposażony w najwyższej klasy sprzęt produkcyjny, technologię ochrony środowiska i najwyższej jakości urządzenia do zarządzania kontrolą. Ukończona nowa destylarnia Goalong Liquor Liuyang będzie fabryką w stylu ogrodowym, integrującą oszczędzanie energii, ochronę środowiska i inteligencję. Jest zaangażowany w promowanie kultury whisky w Chinach, aby więcej ludzi mogło zrozumieć whisky i pokochać whisky.
124Podczas ceremonii przełomowej przemówienie w imieniu Goalong Group wygłosił Kailang Gao, pan Alan, prezes Goalong Liquor Group. Początkowo podziękował samorządowi Liuyang za opiekę i wsparcie dla projektu bazy piwowarskiej Liuyang Goalong i był bardzo zadowolony z otoczenia handlowego, kulturowego i geograficznego Liuyang, a jednocześnie był pełen wiary w perspektywy rozwoju tego nowego projektu. Powiedział: „Wraz z uruchomieniem i promocją nowego projektu gorzelni, Goalong Liquor ma nadzieję stać się udanym przykładem polityki promocji inwestycji Liuyang. Jako posłaniec miasta Liuyang, Goalong Liquor będzie również aktywnie pomagać we wprowadzaniu większej i dalszej części łańcucha dostaw. wspieranie przedsiębiorstw w inwestowaniu w Liuyang. Jednocześnie wprowadzimy do fabryki Liuyang więcej spersonalizowanych i międzynarodowych alkoholi wysokogórskich, aby zaspokoić potrzeby konsumentów w zakresie wyższej jakości i bardziej spersonalizowanych produktów, aby zrobić krok naprzód i zwiększyć ogólną konkurencyjność z portfolio marek napojów spirytusowych Goalong, szef Departamentu Operacji Alkoholowych Goalong - Changfu Yang, przedstawiciel strony budowlanej - Pan Deng, oraz przedstawiciele pracowników z różnych działów funkcjonalnych centrali Goalong Liquor Group byli obecni na ceremonii przełomowej.

125