Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Ręcznie robiony gin Monafrcc zdobył w Brukseli nagrodę „Superior Taste Award”

2019-06-04

118

W czerwcu 2019 r. Ręcznie robiony gin Monafrcc opracowany niezależnie przez Hunan Goalong Liquor Co., Ltd. zdobył nagrodę „Superior Taste Award”

Superior Taste Award to coroczna nagroda za jakość markowej żywności i napojów stworzona przez Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości (iTQi) w Brukseli, Belgia. Ocena produktu opiera się na degustacji przeprowadzonej przez jury złożone z profesjonalnych szefów kuchni, sommelierów i znawców napojów. W związku z tym jakość smaku spełnia lub przewyższa oczekiwania sędziów (na podstawie wyników sędziów na wskaźnikach analizy sensorycznej), zostanie przyznany odpowiedni poziom medalu.
119Ręcznie robiony Gin Monafrcc wykorzystuje tradycyjną umiejętność przetwarzania w połączeniu z tajemniczymi chińskimi ziołami, dzięki czemu ten wyjątkowy Handmade Gin ma ogromny, orientalny urok i charyzmatyczne cechy.

Ręcznie robiony dżin Monafrcc to kondensacja czasu, duch ludzi Wschodu, napięcie i czystość, które nie chcą przyznać się do porażki w życiu. Ten zupełnie nowy produkt z pewnością stanie się coraz bardziej popularny po wejściu do ekskluzywnych lokali i barów w Chinach.

120