Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Pamiętamy o pierwotnej misji i obowiązkach

2020-07-01

1 lipca tego roku mija 99. rocznica powstania Komunistycznej Partii Chin (CPC). Od nieco ponad 50 członków partii na początku jej powstania do największej partii politycznej na świecie. Jako członek partii komunistycznej zawsze będziemy pamiętać o naszej pierwotnej misji i obowiązkach.

Jako zwykły członek Partii, pracując ze zwykłymi ludźmi w tym samym środowisku, studiując i żyjąc w zwykłych czasach, jak pełnić wzorową wiodącą rolę członków Partii, utrzymywać zaawansowany charakter partii i tworzyć dobry wizerunek dla partia w masach to nowy temat, który staje przed członkami partii w nowej erze. Jako członek rodziny społecznej, członkowie partii, podobnie jak ludzie, muszą stawiać czoła i radzić sobie z różnego rodzaju trudnościami i sprzecznościami. Jednak różni ludzie mają różne poziomy ideologiczne, różne postawy zawodowe, różne cele uczenia się, różne style życia oraz różne rozumienie i radzenie sobie z problemami. Ludzie często oceniają każdego członka partii na podstawie powyższych różnic. Aby być uznanym i szanowanym przez ludzi i odgrywać wiodącą rolę na zwykłych stanowiskach, musimy być surowi wobec siebie w naszych słowach, czynach, pracy, nauce i życiu. Musimy być oddani naszej pracy, być użyteczną osobą w społeczeństwie i robić coś pożytecznego dla społeczeństwa.

Kultura korporacyjna Goalong Liquor jest w pełni zgodna z misją, wizją i wartościami naszej partii. W przyszłości zawsze będziemy trzymać się właściwego przywództwa partii, nigdy nie zapomnimy o pierwotnej misji i posuniemy się naprzód.

52