Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Wycieczka do nowej destylarni

2020-08-05

7

W dniu 1 sierpnia firma zorganizowała niezwykłą wycieczkę, która nas wszystkich zaskoczyła.

Kiedy ostatnio brałeś udział w wycieczce zespołowej dla Twojej firmy? Moja odpowiedź brzmi w zeszłym roku. Z powodu wirusa Corona Virus odwołaliśmy wiele wycieczek w tym roku na dobre. To nieuniknione, że nie możemy ignorować znaczenia wspaniałych zajęć integracyjnych i wycieczek.

Jak cudowne budowanie zespołu może być bez znaczącego wydarzenia? Celem tej weekendowej wycieczki do Liuyang jest umożliwienie wszystkim ludziom Goalong zrozumienia planu Goalong na przyszłość i umocnienie wzajemnych dobrych relacji.
8
Po godzinie jazdy wszyscy dotarliśmy do nowej destylarni, wyposażonej w standardowy hotel, w którym zatrzymamy się dziś na noc. Ponieważ destylarnia znajduje się w rejonie góry Da Wei, pogoda była fantastyczna, a powietrze świeże.  

Dzięki ciężkiej pracy Goalong People posprzątaliśmy wszystkie pokoje i przygotowaliśmy się do dzisiejszego karnawału BBQ. Wszystkie dzieci bawiły się radośnie przy basenie z rybami.
9Odbyliśmy krótką wycieczkę po nowej destylarni w towarzystwie Managera Yang Changfu i He Liang. Po zakończeniu trasy wszyscy mieliśmy jasne wyobrażenie o nowej destylarni i wizji naszej firmy i byliśmy dumni z szybkiego rozwoju firmy.

Nadchodził ekscytujący moment! Kolacja gotowa. Karnawał grillowy! Wszyscy byli zadowoleni z jedzenia i napojów.

10Podczas kolacji każda drużyna pokazała swoją elegancką postawę, podnosząc drinki i motto zespołu.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy, nagle wszystkie światła zostały „sztucznie wyłączone”, rozpoczyna się ceremonia tajnych propozycji.

Pan Ye oświadczył się pani Gao pomyślnie! To był pierwszy raz, kiedy wspólnie zaplanowaliśmy propozycję w tak krótkim czasie dla naszego kolegi z pracy, było to dość interesujące i ekscytujące. Najlepsze życzenia dla tych dwóch idealnie dopasowanych.

11

Noc była jeszcze młoda. Po niesamowitej ceremonii oświadczeń poszliśmy na karaoke o północy, aby się dobrze bawić.  

Następnego dnia poszliśmy tropić strumienie i po południu zebraliśmy się na dryfowanie w strumieniach.

Czas leciał, radosny czas był zawsze krótki. Za każdym razem po wycieczkach serca wszystkich są znacznie bliższe. Dziękuję za firmę oferującą tę możliwość, nie mogę się doczekać następnego razu.