Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Sekretarz Komitetu Miejskiego CPC i inni przywódcy odwiedzili Goalong Liquor Group

2020-12-12

8 grudnia 2020 r. W Liuyang złożyli wizytę sekretarz miejskiego komitetu partii Liuyang Li Chunqiu, burmistrz Wu Xinwei, przewodniczący Narodowego Kongresu Ludowego Wu Zhen, przewodniczący Chińskiej Ludowej Politycznej Konferencji Konsultacyjnej Li Jiaxi oraz czołowe i zastępcze kadry samorządu miejskiego Liuyang. Baza Gorzelni Likierów Goalong. Podczas corocznej obserwacji i demonstracji projektu Liuyang, przewodniczący Alan z Goalong Liquor Group serdecznie powitał wizytujących liderów i poprowadził zwiedzanie destylarni w towarzystwie Liu feiwu i dyrektora Lu Lishenga, sekretarza dwóch zorientowanych parków przemysłowych.
38Sekretarz Li Chunqiu zwrócił szczególną uwagę na przemówienie pana Alana, zrozumiał sytuację biznesową przedsiębiorstwa i głęboko omówił wpływ epidemii na eksport i sprzedaż krajową Goalong Liquor. Pan Alan, prezes zarządu, odpowiadał na nie jeden po drugim. Po ukończeniu budowy bazy destylarni Liuyang, Goalong Liquor Group osiągnęła międzynarodowy poziom jakości dostaw. Co więcej, w zeszłym miesiącu odbyła się bardzo huczna Ceremonia Odlotu marki Goalong, 12 kontenerów trafiło na rynki Stanów Zjednoczonych i Nigerii. Teraz Goalong Liquor Group jest w pełni zdolna do samodzielnego przezwyciężenia presji ekonomicznej spowodowanej epidemią. W tym samym czasie Alan przedstawił sekretarzowi Li Chunqiu i partii Li i przedstawił także przyszłą strategię rozwoju i planowanie Goalong Liquor Group.
39W połączeniu z dochodzeniem przywódcy wysoko ocenili Gao Langa i przedstawili dwie opinie: jedna ma na celu wzmocnienie i powiększenie wzorca. Wykonywanie dobrej roboty „alkoholowej” i dobre zarządzanie własnymi sprawami przedsiębiorstwa jest największym ekonomicznym i społecznym wkładem w miasto Liuyang. Firma traktuje główny cel „10 miliardów” jako zadanie strategiczne i nieustannie stara się, aby to osiągnąć; po drugie, jako przemysł alkoholowy, powinien w pełni zintegrować się z Liuyang, realizując integrację przemysłu, środowiska oraz ludzi i rzeczy w Liuyang.
Przewodniczący Alan przeprowadził dogłębną wymianę zdań z wizytującymi liderami na temat planowania „sześciu pięciu lat”, reform, marketingu i zarządzania finansami.
40Przewodniczący Alan powiedział, że Alan zawsze trzymał się budowy „rdzenia rynku alkoholowego w Chinach”, co jest głównym tematem nagłówków na pierwszych stronach gazet i najważniejszym zadaniem, i wykonał wiele podstawowych prac w ostatnich latach. W następnym kroku Goalong Liquor Group będzie nadal trzymać się orientacji rozwojowej „chińskiego głównego obszaru alkoholowego”, wprowadzać dalsze innowacje w zakresie środków pracy i optymalizować strukturę przemysłową. Wraz z uprawą „chińskiego obszaru rdzenia alkoholowego” jako rdzeniem, reprodukcja „chińskiego obszaru rdzenia alkoholowego” jako celem, kierunkiem wydłużania łańcucha przemysłowego oraz w oparciu o utrzymanie środowiska ekologicznego, wzbogaca konotację i jakość „Podstawowy obszar alkoholu w Chinach” i kontynuuj Promuj zdrowy i zrównoważony rozwój przemysłu alkoholowego.
41Przewodniczący Alan zwrócił uwagę, że budowa „chińskiego regionu alkoholowego” to projekt kompleksowy, systematyczny i długoterminowy. To wspólna odpowiedzialność Goalong Liquor Group, władz miejskich Liuyang i dwupoziomowego parku przemysłowego Liuyang za to, jak zbudować „rdzeń chińskich alkoholi”. Proces budowy „rdzenia chińskiego spirytusu” to proces przekształcania wartości jednej butelki trunku w wielokrotność. Następnie Goalong Liquor Group w pełni wykorzysta swoje zawodowe zalety, połączy ręce z władzami miejskimi Liuyang i parkiem przemysłowym Liuyang, aby zbudować „rdzeń chińskich alkoholi”. Aby dołączyć do kultury i dziedzictwa. Powinien skutecznie integrować kulturę, turystykę i kulturowe innowacje, aby przedstawić inny „rdzeń chińskich alkoholi”. Nie szczędzi wysiłków, by w przyszłości odegrać dobrą rolę i stworzyć gorzelnię światowej klasy.

8