Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Wzmocnienie umiejętności w zakresie szkolenia zawodowego-Goalong Distillery systematycznie przeprowadza pracownicze konkursy techniczne

2021-06-02


图片 1

Goalong Distillery niedawno zorganizowała konkurs umiejętności wśród pracowników produkcyjnych. Zespół wykazał się doskonałym profesjonalizmem i oddanym duchem Goalong. Goalong zawsze zachęca pracowników do rozwoju wraz z firmą.  

图片 2

Konkurs techniczny pracowników Goalong Distillery 2021 rozpoczął się pod koniec maja i jest podzielony na cztery projekty: etykietowanie ręczne, butelkowanie, plombowanie, załadunek wózka widłowego i kontenera, które są prowadzone w drodze konkursu praktycznego. Po trzech dniach zaciętej rywalizacji dla każdej sekcji wyłoniono I, II i III nagrodę.

图片 3 

31 maja zakończył się konkurs techniczny Goalong Distillery w 2021 roku. W gorzelni odbyło się na miejscu spotkanie wręczenia nagród, aby pochwalić zwycięskich pracowników Goalong Group oraz konkurs techniczny firmy.

图片 5图片 6

„Doceniamy, że nasza firma dała nam taką możliwość komunikowania się, uczenia się od siebie nawzajem i konkurowania na tej samej scenie. Dało nam to ogromną zachętę i sprawiło, że nasza praca była pełna pasji i energii”. Podczas ceremonii wręczenia nagród zwycięzcy byli podekscytowani.

图片 7

Pan Alan przypomniał nam, jak ważna jest innowacyjność technologiczna dla wysokiej jakości skokowego rozwoju przedsiębiorstw. Zaleca się, aby organizacje na wszystkich poziomach podejmowały konkretne działania i przywiązywały wagę do talentów technicznych; pracownicy przedsiębiorstwa muszą mieć głębokie zrozumienie pracy Najwspanialszą prawdą jest miłość i poświęcenie, pilna nauka, dążenie do perfekcji i aktywny wkład w rozwój przedsiębiorstwa.图片 8
Talenty techniczne są pierwszą siłą napędową rozwoju przedsiębiorstwa. W ostatnich latach Goalong Group zaktualizowała się do 3rd standardów dostaw i skupił się na szkoleniu talentów zawodowych i technicznych, zmotywował wszystkich pracowników do sumienności w badaniach, odważnej praktyce i śmiałej innowacji oraz poprowadził wszystkich pracowników do szkolenia w miejscu pracy, stania się utalentowanymi i oddanymi pracy, oraz zrealizował inicjatywę przedsiębiorstwa i pracowników, aby wprowadzać innowacje i tworzyć doskonałość. 

图片 9