Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Działalność wymiany prowadzona wspólnie przez Goalong Liquor Group i sojusz handlarzy alkoholem w klubach nocnych Hunan

2020-07-01

23 stycznia 2021 r. Odbyła się akcja wymiany prowadzona wspólnie przez Goalong Liquor Group i sojusz kupców alkoholowych z nocnych klubów Hunan, która została pomyślnie zawarta w Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.
Tej nocy sojusz kupców z nocnych klubów Hunan odbył dobrą rozmowę z kilkoma przywódcami Goalong Liquor Group, w tym z prezydentem Alanem i zastępcą dyrektora generalnego, Leo Pengiem. Atmosfera była ciepła, a starzy znajomi entuzjastyczni i pełni zainteresowania.
43Tematem tej wymiany są „starzy przyjaciele, nowe spotkania”. Celem tej wymiany jest nawiązanie przyjaźni z winem, stworzenie platformy wymiany dla sprzedawców alkoholi w klubach nocnych, gdzie mogą oni wspólnie doświadczyć chińskiej whisky, skosztować wyśmienitych alkoholi i omówić rozwój branży, a także interaktywną platformę. zrozumienie marki, produktów, systemu operacyjnego i przyszłego rozwoju Goalong Liquor Group.
44Goalong Group serwowała członkom sojuszu Goalong 5-letnią czystą whisky słodową. To połączenie wysokiej jakości, atrakcyjności i wyjątkowych walorów smakowych. Jest modny, nowatorski, wykwintny i luksusowy. Trzon to „chińska whisky”, która zyskała przychylność wielu rówieśników i jednomyślne uznanie.
45Dużym zainteresowaniem cieszyła się również Goalong Liquor Group - „ekspert w zakresie kompleksowych usług alkoholowych”. Goalong Liquor Group zapewnia kompleksową obsługę napojów nocnych, a „kompleksowa obsługa napojów nocnych, dostosowywania, serwisu, sprzedaży i szkoleń” zyskała jednogłośne uznanie.
46Ta aktywność zakończyła się wielkim śmiechem i przyniosła oczekiwane rezultaty. W przyszłości Goalong Liquor Group będzie nadal współpracować z sojuszem sprzedawców napojów alkoholowych w klubach nocnych, aby lepiej obsługiwać konsumentów alkoholi i pomagać przemysłowi alkoholowemu w stabilnym i zrównoważonym rozwoju.