Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Największa ceremonia wyjazdu eksportowego zamówienia grupy Goalong Liquor

2020-11-30

Rankiem 29 listopada 12 pojemników i 200000 XNUMX butelek Goalong Liquor Whiskey wypłynęło z Liuyang Two Oriented Industrial Park i trafiło do europejskich i amerykańskich stołów z winami. To nie tylko największe dotychczas zamówienie eksportowe Goalong Liquor Group, ale także największe w historii chińskich międzynarodowych alkoholi.
33                                Liu Weiping, prezes Hunan Liquor Industry Association

„Goalong Liquor to czarny koń w likierze Hunan. Rośnie bardzo szybko i ma świetlaną przyszłość”. Liu Weiping, prezes Hunan Liquor Industry Association, powiedział, że Goalong Liquor ma stać się sztandarem rewitalizacji trunku Hunan.
35Rozumie się, że Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. jest czwartą fabryką zainwestowaną i założoną przez Goalong Liquor Group. Główna działalność obejmuje destylację whisky i innych międzynarodowych alkoholi i alkoholi, warzenie piwa rzemieślniczego, warzenie czystego naturalnego wina ryżowego, pakowaną wodę pitną i napoje funkcjonalne oraz inne projekty związane z produkcją napojów. Produkcja międzynarodowych alkoholi i wyrobów spirytusowych mieszanych alkoholi, nasze produkty są sprzedawane na terenie całego kraju oraz do wielu różnych krajów na całym świecie, eksport whisky jest całkowicie zgodny z europejskimi i amerykańskimi normami, a także krajowymi wymogami bezpieczeństwa żywności dla międzynarodowe standardy dostaw i rekord skali eksportu pozostają wysoko w rankingu w Chinach.
34                                                        Alan Gao, prezes Goalong Liquor Group

Alan Gao, prezes Goalong Liquor Group, powiedział, że misją Goalong jest kreowanie szczęścia i tworzenie nowych krajowych marek, tworzenie nowego szczęśliwego stylu życia i zdrowych produktów dla konsumentów, a także ma nadzieję, że wykorzysta Goalong Liquor do zastąpienia tych trunków z zagranicy, aby przynosić światu chińskie produkty, które wszyscy lubią i stać się synonimem Made in China. Goalong jest zaangażowana w handel zagraniczny od 2014 roku i przez siedem kolejnych lat utrzymuje wysoki udział w międzynarodowym eksporcie napojów spirytusowych z Chin. Stała się liderem w eksporcie chińskich alkoholi i otrzymała tytuły „New Foreign Trader” oraz „Cross Border E-commerce Dream Building base” od Alibaba Group.

36