Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Ceremonia zawieszenia wiechy na kompleksie centrum warzenia alkoholi Goalong

2019-09-24

Pęd, zalety wewnętrzne w połączeniu z czynnikiem ludzkim

Po starannym zaplanowaniu i zaprojektowaniu, pod ciężkim wysiłkiem Goalong Liquor Group, Construction Unit and Supervision Unit przez ponad 160 dni i nocy, główna konstrukcja złożonego projektu budowlanego bazy warzelni likierów Liuyang Goalong, która znajduje się w dwugodzinnym Park przemysłowy miasta Gugang, miasto Liuyang, został pomyślnie zakończony w dniu 23 września 2019 r. Pan Gao Kailang - Prezes Goalong Liquor Group, Pan Zhang Shunliang - Prezes Wykonawczy, Pan Li Mingwei - Wiceprezes i Prezydent z Sales Corporation, Pan Cao Jingbo, Pan Yang Ke oraz inni członkowie kierownictwa grupy i pracownicy Goalong.
89Tego ranka słońce było jasne i bezchmurne. Około godziny 08:00, zbliżając się do pomyślnej godziny, kompleksowy budynek kompleksu Liuyang Goalong Liquor Brewing Center jest spokojny, z kolorowymi flagami i wstążkami tańczącymi i polującymi na wietrze, witającymi wszystkich gości. O 08:08 nadszedł tradycyjny idealny moment, a liderzy zarządu wraz z kierownictwem grupy trzymali złote łopaty, aby wtryskiwać beton na szczyt kompleksowego budynku kompleksu Liuyang Goalong Liquor Brewing Center. Przy dźwiękach świętowania fajerwerków budynek, będący ucieleśnieniem mądrości i potu wszystkich pracowników Goalong Liquor Group, został pomyślnie uszczelniony.
90Następnie, pan Gao Kailang, prezes zarządu, zaprosił zarząd i kilku pracowników do palenia kadzidła i modlenia się o powodzenie przy budowie kolejnego projektu. Jednocześnie życząc sobie, aby Goalong Liquor Group stale rosła w przyszłym rozwoju i wspinała się na wyższy poziom.
91Liuyang Goalong Brewing Co., Ltd. jest pierwszą i największą bazą warzenia whisky single malt w Chinach. Aby znaleźć idealne miejsce, które w pełni oddaje naturalny wdzięk w procesie warzenia whisky, likier Goalong spotyka się w górach i rzekach starożytnego portu Liuyang. Jakość wody jest tutaj doskonała i doskonale nadaje się do produkcji wysokiej jakości trunków. Bujne lasy są pełne dobrodziejstw natury, które wzbogacą również smak i zapach whisky Goalong.
92Od 2017 roku projekt zlokalizowany jest na terenie dwubiegowego parku przemysłowego Liuyang. Budowa rozpoczęła się w 2018 roku, a główne konstrukcje czterech budynków w pierwszej fazie projektu zostały w zasadzie ukończone.

Budynek I będzie w przyszłości kompleksowym budynkiem biurowym. Będzie tam nasza hala wystawiennicza, centrum recepcji turystycznej, uniwersytet whisky, centrum badawczo-rozwojowe i doświadczenie warzenia whisky. Cały I Budynek będzie składał się z siedmiu kondygnacji, a całkowita powierzchnia zabudowy przekroczy 1 1 metrów kwadratowych. Budowa rozpocznie się w 7,800 roku.

Drugi budynek ma 2 9,860 metrów kwadratowych i jest czterokondygnacyjną konstrukcją stalową. Główną funkcją jest napełnianie i butelkowanie produktów do alkoholi międzynarodowych, win owocowych, sody oraz wody pitnej.

Trzeci budynek będzie stanowił warsztat destylacji whisky wyposażony w pięć zestawów 3-tonowych destylatorów single malt, które po uruchomieniu będą 5 najlepszymi destylatorami na świecie. Zostanie również wyposażony w zestaw 50 tonowych destylatorów ciągłych, które w sposób ciągły będą produkować wysokiej jakości wódkę i inne wyroby alkoholowe.

Czwarty Budynek będzie stanowił warsztat piwa rzemieślniczego i magazyn materiałów opakowaniowych, głównie do warzenia świeżego piwa ręcznego. Po ukończeniu dzienna zdolność produkcyjna wyniesie ponad 4 ton, co będzie również największym warsztatem produkcji piwa w mieście Changsha.

Budynek V będzie składowiskiem beczek dębowych. Warsztat zajmuje powierzchnię 5 metrów kwadratowych i może pomieścić od około 1,400 14,000 do 20,000 10 baryłek. Będzie to roczna produkcja trunków w naszej bazie piwowarskiej. W drugiej fazie projektu wybudujemy 20,000 kolejnych dębowych magazynów na beczki. Pojemność magazynowa każdego budynku wyniesie blisko 200,000 XNUMX baryłek, a nasza łączna pojemność w przyszłości osiągnie XNUMX XNUMX baryłek.
93Dziesięć lat temu Alan, założyciel grupy, rozpoczął trzeci biznes za 1,000 RMB.
Do tej pory jest właścicielem trzech zakładów napełniania, pięciu firm molekularnych, dwóch firm offshore i wielu krajowych biur w kraju.
94Przeszłość jest pełna zwrotów akcji i udręk, jednak nikt z nas nie rezygnuje ze snu Goalong. Trzymamy się naszych marzeń i celów, rozumiemy, że wszyscy wiemy, że to była ciężka walka, ale Goalong to rodzina. rozmachu, wewnętrznych zalet połączonych z czynnikiem ludzkim, a teraz nadszedł czas, aby przywrócić więzi, które nas łączą i zjednoczyć się wokół ideałów, które wyznajemy, wartości, które wyznajemy, i towarzystwa, które kochamy.
Likier Goalong, znany na całym świecie.