Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Uruchomienie próbne fazy I i produkcja na zlecenie destylarni Goalong

2020-10-07

25

28 września 2020 r. Wschodzi nowa gwiazda na międzynarodowym rynku alkoholi. Z powodzeniem uruchomiono bazę destylarni likierów Liuyang Goalong grupy Goalong. Dzięki wysiłkom 530 dni i nocy pokonaliśmy najtrudniejszy rok 2020.
261. Jakość przede wszystkim, ciągłe doskonalenie jakości, pomysłowe tworzenie marki;
Firma będzie nadal przywiązywać wagę do doskonalenia i innowacyjności technologii napojów spirytusowych oraz łączyć produkcję, nauczanie i badania z rozwojem specjalizacji alkoholowej na uniwersytetach. Będziemy nadal promować wprowadzanie talentów i zintensyfikować wysiłki mające na celu kultywowanie starszych talentów.
272. Przyspieszyć tworzenie informacji i wzmocnić zastosowanie Big Data;
Informatyzacja jest szczególnie ważna w dobie internetu dużych zbiorów danych. W 2020 roku firma dokonała znaczących osiągnięć w budowaniu informacji i osiągnęła wstępne wyniki. W przyszłości firma będzie kładła nacisk na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przemysłowych dużych zbiorów danych, efektywną analizę zachowań klientów za pomocą danych opartych na informacjach oraz formułowanie lepszej strategii układu produktu i strategii rynkowej, aby lepiej służyć marketingowi i konsumentom.
283, Karty marki i produktu oraz precyzyjne repozycjonowanie;
Spółka wdrożyła strategię produktową „Serii 1 + 3” w ogólnym planie marketingu alkoholi od 2018 roku: „1” opiera się na analizie działalności alkoholowej klientów. Bazując na klasycznych produktach whisky single malt Bosolac i Goalong, firma rozszerza serię napojów „Dark Rose Liqueur”, „Saiga Antelope Liqueur”, „Green Dragonfly Sparkling Wine” i inne serie napojów funkcjonalnych, dążąc do stworzenia serii klasycznej wyrafinowana i umacniająca pozycję grupy Goalong jako klasycznej dużej jednostki. „3” odnosi się do trzech wymiarów rozszerzenia podstawowego systemu produktów grupy Goalong: wysokiej klasy whisky single malt Goalong dla grup z wyższej półki; Likier ciemnoróżowy i wino musujące Green Dragonfly dla młodych i modnych konsumentów; napoje funkcjonalne i napoje herbaciane z dodatkiem dobrej brandy. Dzięki optymalizacji produktu i ponownej ocenie marki będziemy dokładniej obsługiwać klientów i konsumentów.
294. Budowa zespołu fundamentowego i budowa rdzenia terminala.
Budowa terminali jest korzeniem przedsiębiorstwa oraz podstawą jego przetrwania i rozwoju. Sukces, jaki osiągnęliśmy, to również świetna praca przy podstawowych pracach terminalu. Dlatego w tym roku skupimy się na temacie „Być oryginalnym z pomysłowością”. W 2020 roku będziemy nadal koncentrować się na budowie rdzennych barów nocnych, połączeniu wielokanałowym oraz zwiększaniu inwestycji w talenty. Grupa Goalong przyniesie wiele niespodzianek.
30Bądź bliżej konsumenta.
Traktując konsumentów jako centrum, grupa Goalong stara się ćwiczyć swoje słowa.
Podczas budowy fabryki Goalong nr 4, aby umożliwić większej liczbie konsumentów poczucie uczestnictwa, ceremonii i doświadczenia, prezes zarządu zbudował destylarnię w atrakcję kulturalną i turystyczną, a także stworzył Muzeum Likierów Goalong. Poprzez niektóre transgraniczne regiony kulturowe wysoce spójne z dostosowaniem własnej marki, ustanowił głębokie powiązanie między konsumentami a Goalong.
W kontekście zwiększania zużycia dobra usługa ma wywołać nieoczekiwaną niespodziankę dla klientów! Prezes Alan Gao przedstawił nowy punkt widzenia: „Największe prawo ma ten, kto jest najbliżej konsumenta”. Z pewnego punktu widzenia im większa jest wartość dostarczana konsumentowi, im bliżej konsumenta jest on, tym więcej ma on prawa mówić.

Gdzie jest kierunek Goalong?
W obliczu przetasowań gospodarczych w kraju spowodowanych epidemią, wiele przedsiębiorstw stanęło przed szansami i wyzwaniami.
W 2020 roku prezes Alan Gao przedstawił strategię „Immersive Experience Goalong”. Od destylarni po Muzeum Goalong, od podmiotu offline do centrum handlowego online, od nowego wzmocnienia pozycji marketingowej po siłę napędową konsumenta, Goalong zawsze nalega na pozostanie z konsumentami w różnym czasie i na różne sposoby, i podsumowuje styl zanurzenia Trzy cechy doświadczenia : doświadczenie pochodne, doświadczenie trójpoziomowe: „głębokie doświadczenie, silne poznanie, wysoka komunikacja” system marketingowy wpływa na C-koniec poprzez duży C-end, wpływa na duży C-end poprzez C-end i integruje C-terminal i big-c -terminal.
31Dzięki naszym wspólnym marzeniom Goalong może przetrwać bez względu na spokojne morze lub wzburzone morze.
Ponieważ mocno wierzymy, że stworzymy cud. Aby kontynuować naszą walkę teraz, aby osiągnąć cele, do których dążymy, należy wziąć naszą energię, naszą pasję, naszą siłę i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby Goalong stała się znana na całym świecie.

8