Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Serdecznie świętuj doskonałe zakończenie trzeciego etapu „Międzynarodowego kursu degustacyjnego alkoholi” Goalong Group

2021-11-10

8 listopada 2021 Goalong Group rozpoczął dwudniowy „Międzynarodowy Kurs Degustacji Likierów” w Liuyang Goalong baza destylarni whisky. Jako osoba odpowiedzialna za szkolenie, pan Gao Kailang, dyrektor generalny Goalong Group, przywiązywał dużą wagę do tego szkolenia i zaprosił krajowego starszego piwowara oraz narodową drużynę degustatorów wina drugiej kategorii do szkolenia wybitnych pracowników Goalong Group na Trunek korepetycje z teorii i praktycznego degustacji w ciemno. W ramach tego szkolenia Goalong Group starannie przygotowała ponad 80 znanych na całym świecie marek whisky, brandy, wódki, ginu i rumu. W tym samym czasie Goalong Group przygotowała również gorącą zagraniczną whisky single malt Goalong oraz nowa whisky wykonane przez Grupę w 2021 roku.

słynna whisky

Whisky Goalongposmakuj whisky

         Podczas kursu panowała silna atmosfera uczenia się i choć wykładowcy nauczali poważnie, nasi studenci również odpowiedzieli pozytywnie, a dyskusja na miejscu była ożywiona. Przez dwa dni i dwie noce systematycznej nauki i ślepej próby degustacji studenci mają głębsze zrozumienie międzynarodowych alkoholi, a także pewną wiedzę na temat smaku i właściwości alkoholi w różnych krajach i rynkach. , zgodnie z postawą rygorystycznego szkolenia i poważnej nauki, Goalong Group przeprowadziła również egzamin wiedzy teoretycznej na temat alkoholi oraz test wiedzy na wybór 20 rodzajów ślepych drinków po szkoleniu.

alkohole whisky

whisky

         Wśród nich 3 uczniów uzyskało doskonałe wyniki z egzaminu i uzyskało certyfikat starszego degustatora alkoholi certyfikowany przez Goalong Group, a 11 uczniów uzyskało certyfikat średniozaawansowanych degustatorów alkoholi. Po szkoleniu Pan Gao Kailang osobiście poprowadził wszystkich uczestników do odwiedzenia całego sprzętu do destylacji whisky Goalong Group, wyjaśniając szczegółowo proces produkcji whisky single malt.

Whisky        Pogłębia połączenie teorii i praktyki whisky. Pozwól uczniom lepiej zrozumieć destylację i produkcję chińskiej whisky. Likier Goalong, prekursor chińskiej destylarni whisky single malt, wierzymy, że chińska whisky z pewnością trafi w świat i będzie cieszyła się światową renomą w ciągu najbliższych 10 lata!

海报1