Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Firma Aktualności

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na C163 na targach World Food Moscow 2016

2016-08-24

                                    --------- Hunan Goalong Liquor Co., Ltd. wejście na rynek rosyjski

World Food Moscow to najsłynniejsza i największa wystawa przemysłu spożywczego w Rosji i krajach WNP. Po raz pierwszy zorganizowany w 1992 roku przez ITE, słynną brytyjską firmę wystawienniczą World Food Moscow, odbył się z sukcesem przez 20 sesji i uzyskał pełne wsparcie rosyjskiego Ministerstwa Rolnictwa i władz miejskich Moskwy. Wraz z rozwojem rosyjskiego przemysłu spożywczego wielkość i liczba odwiedzających World Food Moscow rosły z roku na rok. W wystawie uczestniczyło również wiele przedsiębiorstw spożywczych z Chin.

158Jako silny producent i eksporter whisky, brandy i wódki w Chinach, Hunan Goalong Liquor Co., Ltd. weźmie udział w targach World Food Moscow od 12 września do 15 września 2016 roku. jest C163. Zwiedzający będą mieli okazję skosztować soft blended whisky, brandy z obszaru Cognac oraz wódki Ambiguous z opatentowanym precyzyjnym nalewakiem.
157Bazując na 10-letnim doświadczeniu w produkcji alkoholi i alkoholi, jesteśmy oddani produkcji wysokiej jakości chińskich trunków. Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą!

156