Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Jak za darmo dowiedzieć się więcej o branży napojów?

2022-07-08

Wiedza to potęga i niezależnie od tego, czy jesteś niedoszłym przedsiębiorcą w branży napojów, kimś, kto chce dołączyć do branży napojów, czy po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę o pewnych kategoriach lub sektorach, dostępne są bezpłatne informacje dla wesprzyj swój rozwój.


 przemysł napojów


Akademia Sherry

 

Jak sama nazwa wskazuje, bezpłatne kursy podstawowe i zaawansowane mają na celu otwarcie drzwi dla osób z różnych środowisk, aby mogli odkryć różnorodność i wszechstronność sherry. Dla smakoszy jest to przydatne narzędzie na drodze do doskonałości i okazja do ukoronowania tego doświadczenia wizytami terenowymi w naszych winnicach, winnicach i miastach.

 

Szkoła Portowa

 

Dowiedz się wszystkiego o porcie i Douro we własnym tempie dzięki tej bezpłatnej 16-odcinkowej serii wideo prowadzonej przez edukatorkę portową Isabel Monteiro. Kurs obejmuje historię, terroir Douro, produkcję, starzenie, przechowywanie, picie i parowanie.


 Japoński single malt


Szampan (Komisja Szampana MOOC)

 

Oficjalny kurs online na temat szampana został uruchomiony i jest oferowany bezpłatnie przez Radę Szampana w formie MOOC (Massive Open Online Course). Champagne Council to „stowarzyszenie handlowe reprezentujące interesy niezależnych producentów szampana i domów szampańskich”.

 

Podstawowa wiedza o winie (wielu dostawców)


 destylarnia rumu


Ta zgrabna, samoucząca się playlista do nauki wina zawiera 7 godzin wybranych filmów od najlepszych YouTuberów, w tym Wine Folly, Guildsomm i LCBO.

 

W tej serii poznasz podstawy wina i profesjonalnej degustacji wina, a także zapoznasz się z kilkoma najpopularniejszymi winami i regionami winiarskimi na świecie.

Klub artystyczny Masanobu

 

Masanobu to projekt jej założyciela, wielokrotnie nagradzanego barmana Valentino Longo. Ostatecznym celem Klubu Artystycznego Shōshin jest zapewnienie wszystkim wiedzy dzielonej przez mentorów, którym Valentino przypisuje kształtowanie swojej kariery - mentorów, z którymi miał okazję pracować przez całą swoją karierę.


 whisky z indyka


Shōshin oznacza po japońsku „umysł początkującego”, a prawdziwy umysł początkującego to taki, który jest wolny od uprzedzeń i jakichkolwiek oczekiwań, ale raczej pełen ciekawości i otwarty na nieskończone możliwości. Bezpłatne kursy oferowane w ramach bezpłatnego członkostwa obejmują podstawową wiedzę na temat soju, likieru, koniaku, tequili i mezcalu, whisky, rumu, ginu i wódki. Istnieją dodatkowe kursy zaawansowane, które są dostępne za opłatą.

 

Typy

 

Skierowany do profesjonalistów z branży hotelarskiej oferuje bezpłatne kursy akredytowane przez Institute of Hospitality Management na takie tematy, jak napoje, biznes, zgodność, kulinaria, gościnność, zarządzanie i obsługa. W sekcji napojów można znaleźć bezpłatne kursy, takie jak Podstawy rumu z Globalnym Ambasadorem Rumu Ianem Burrelem.


 wódka luzem


Istnieją inne bezpłatne kursy obejmujące koktajle w kilku kategoriach napojów, a także podstawy szampana, ginu, wódki, sake, wina, whisky i piwa. Pełny katalog jest dostępny w opcji płatnego członkostwa.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przemysł whisky, możesz kliknąć pogrubione słowa.

 

Redaktor: Rubick L.