Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Czy picie whisky jest przestarzałe?

2022-03-21

    Ludzie od dawna piją czystą whisky, ale kiedy ten alkohol stał się popularny, pojawiły się w nim wszelkiego rodzaju zasady. Kiedy i gdzie, ile lat, mężczyzna czy kobieta, wszystkie te plotki, które pojawiły się w ostatnich latach. Te stwierdzenia należy zmieść pod dywan, ponieważ jeśli dobrze się zastanowisz, przekonasz się, że wszystkie są negatywne. Nie ma słowa, które zachęcałoby do wejścia w świat whisky. Chcę dzisiaj powiedzieć, że whisky nie wyszła z mody.

czysta whisky pitna

    Powinieneś sobie wyobrazić to zdjęcie: grupa mężczyzn w średnim wieku w staromodnych tweedowych garniturach, siedzących w fotelach z kryształowymi klasycznymi kieliszkami do whisky, trzymająca ten złoty duch. Prawie milczeli, od czasu do czasu szepcząc tylko o słodzie i torfie, a od czasu do czasu wpatrywali się w hałaśliwych młodych ludzi za nimi, którzy delektowali się modnym koktajlemTo chyba obraz większości ludzi dla whisky: przestarzały, staromodny, obojętny i arogancki.

mężczyźni w średnim wieku pijący whisky

    W latach 1970., gdy popularność szkockiej i bourbonu spadła w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii, stały się one „zagadką” dla obu pokoleń. Z powodu braku inwestycji w promocję ludzie zazwyczaj myślą, że whisky nigdy nie nadążała za duchem czasu, była w chmurach i we mgle.

whisky bourbon

    Aby dowiedzieć się, jak błędne jest to wrażenie, wystarczy spojrzeć na bary i restauracje w innych częściach świata. Sposób, w jaki ludzie konsumują whisky, wcale nie jest staromodny w São Paulo czy w Mexico City. Jeśli powiesz młodemu człowiekowi w Shenzhen, Szanghaju czy Moskwie, że „whisky to napój dziadka”, może pomyśleć, że zwariowałeś.

szalone picie whisky?