Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Szanse i wyzwania związane z chińską whisky słodową dla Goalong Group

2021-12-03

W ostatnich latach chiński przemysł whisky rozwija się w bardzo szybkim tempie. Od 2013 do 2021 r. rośnie nie tylko produkcja chińskiej whisky, ale wciąż rośnie również popyt na whisky. Z roku na rok rośnie również wielkość rynku chińskiej whisky oraz średnia cena rynkowa. Whisky na razie nie jest porównywalna z popularnymi napojami alkoholowymi, takimi jak likier, piwo i wino, ale staje się coraz bardziej popularna, ponieważ młodzi konsumenci stają się bardziej narażeni na whisky. Tak więc whisky ma ogromny potencjał konsumpcyjny wśród młodej grupy w Chinach.

likiery whisky

Chociaż przemysł whisky w Chinach rozwija się bardzo szybko, to przemysł whisky na chińskim rynku alkoholowym ma niewielki udział. Wraz z rozwojem chińskiej grupy konsumentów whisky, whisky w Chinach w ciągu najbliższych kilku lat zapoczątkuje złoty okres rozwoju.

Dla chińskiej destylarni whisky również otwierają się możliwości i wyzwania, będąc pierwszym chińskim producentem destylującym whisky single malt - Goalong Group, przyszłościowy układ liderów oraz jedność i współpraca pozwoliły Goalong Group być o krok przed branżą w ostatnich 12 lat. Po wejściu do bazy Liuyang, Goalong Group zaktualizowała możliwości dostawcze Goalong Group trzeciej generacji, które są międzynarodowym standardem dostaw stworzonym w pełnej zgodności z europejskimi, amerykańskimi i krajowymi wymogami bezpieczeństwa żywności.

szansa na whisky

Dzięki nowoczesnej standardowej fabryce, nowoczesnemu systemowi zarządzania, silnej sile technicznej, firma wprowadziła międzynarodowe linie produkcyjne high-tech, wysoki stopień automatyzacji sprzętu, zaawansowany poziom w tej samej branży w Chinach, proces produkcyjny jest w całości zautomatyzowany, produkty są kompletne , może zaspokoić potrzeby różnych poziomów klientów dla różnych produktów.

Destylarnia i rozlewnia grupy Goalong

Grupa Goalong nie tylko przywiązuje wagę do rynku krajowego i utworzyła solidny sojusz strategicznej współpracy z wieloma znanymi klubami nocnymi i z powodzeniem stworzył bogatą gamę produktów Goalong o wysokiej wydajności kosztowej, używamy poparcia ustnego, pozwól klientom udowodnić i mówić z satysfakcją. Również w 2013 roku rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną w oparciu o eksport handlu zagranicznego, a teraz eksportujemy do Stanów Zjednoczonych, Australii, Afryki i Azji Południowo-Wschodniej.

Chińska fabryka likierów whisky single malt

Aby zapewnić klientom lepszą gwarancję obsługi, grupa zaprosiła wielu ekspertów do stworzenia wysokiego poziomu zespołu whisky i barmańskiego, ogromna inwestycja w stworzenie zespołu projektowego kierowanego przez projektanta powracającego, 12 lat historii, kilka elit dla ponad 5,000 krajowych i zagranicznych użytkowników biznesowych w celu świadczenia kreatywnych usług konsultingowych, zespół serwisowy Goalong w celu zapewnienia klientom kompleksowych rozwiązań OEM i skonfigurowania 24-godzinnej usługi online, terminowego i dokładnego rozwiązywania problemów. Zaopatrzenie w surowce naszej firmy jest audytowane według najwyższych standardów, np. oryginalny płyn do wina sprowadzany jest z Francji, szklana butelka opakowaniowa to trzech najlepszych producentów szkła w kraju, ściśle kontrolujemy każde ogniwo, aby zapewnić naszym klientom coraz lepszej jakości produkty i usługi.

Kompleksowy ekspert w zakresie usług alkoholowych --- Goalong Group

Przejść wzdłuż Grupa przestrzega wartości korporacyjnych „najpierw klient, rozwój pracowników i odpowiedzialność społeczna” i jest zaangażowana w budowanie wschodzącej chińskiej marki narodowej.

合照