Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

„Plotki” o whisky.

2021-12-20

Ponieważ whisky powoli staje się popularna wśród młodych konsumentów, miłośnicy whisky powoli zaczynają poznawać whisky, ale pojawia się też wiele „pogłosek” o whisky. Na przykład: whisky single malt to tylko jeden rodzaj whisky malt; im starsza whisky, tym lepiej; im ciemniejszy kolor, tym szlachetniejszy; whisky są szczególnie ostre ......

Dlatego kiedy ktoś otwiera usta, wiemy, że nic nie wie o whisky. Jak uniknąć tego wstydu? W rzeczywistości whisky ma zestaw "Slang", te "Slang" to przepustka do wejścia do kręgu. 

Picie whisky

Wspólny „slang”:

    OB to Official Bottling, który odnosi się do destylarni, która buduje własną linię rozlewniczą i jest w stanie butelkować bezpośrednio. IB to Independent bottling, który odnosi się do marki, która kupuje beczki z destylarni i samodzielnie zajmuje się butelkowaniem, zwykle bez własnego sprzętu do destylacji. IB to niezależne butelkowanie, które odnosi się do marek, które kupują beczki z gorzelni, a następnie same je rozlewają, zwykle bez własnych urządzeń do destylacji.

Destylarnia whisky Goalong

    Whisky OB jest stosunkowo stabilna w smaku i jakości i jest dobrym wyborem dla początkujących. IB ma większą swobodę w projektowaniu opakowań i roczniku, ponieważ nie jest ograniczony smakiem destylarni, co daje większą liczbę miłośników whisky.

Whisky OBGoalong botująca whisky

    Fabryka whisky Goalong ma 5 linii rozlewniczych, wprowadziła międzynarodowe linie produkcyjne high-tech, wysoki stopień automatyzacji sprzętu, zaawansowany poziom w tej samej branży w Chinach, proces produkcyjny jest w całości zautomatyzowany, kompletne produkty, mogą zaspokoić potrzeby różnych poziomów klientów dla różnych produktów. Na podstawie wieloletniego eksportu handlu zagranicznego rozwijamy się za granicę, a teraz eksportujemy do Stanów Zjednoczonych, Australii, Afryki i Azji Południowo-Wschodniej. Zapewniamy wysokiej jakości whisky dla każdego miłośnika whisky.

rynek whisky