Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Szkocka whisky „bar micwa” praktyka bar micwa

2021-11-26

Powoli wejdź w świat whisky i przekonaj się, że będzie wiele ciekawych treści, takich jak bar micwa rzemieślników beczek.

Bar Micwa to rytuał przejścia dla wytwórców beczek, znany również jako „ceremonia czernienia”, podczas której osoba jest rozbierana do naga, wrzucana do beczki i tarzana w mące, syropie, piórach i innych brudnych rzeczach. Rytuał ten był aktywny w Szkocji i całej Wielkiej Brytanii od czasów wiktoriańskich, dając każdemu uczniowi producenta beczek doświadczenie, które przetrwa całe życie.

baryłek

        Czym jest zawód beczki? Obowiązkiem wytwórcy beczek jest wykonanie dębowych beczek potrzebnych do whisky, który jest stosunkowo prosta, ale sama operacja nie jest rzeczą prostą. W przeciwnym razie, po tysiącach lat, do dzisiejszego uprzemysłowienia dzisiaj, nadal nie można całkowicie wykorzystać sprzętu mechanicznego do zastąpienia zawodu beczkarni

Beczki po whisky

Produkcja beczek to wysoce wyspecjalizowana praca. Tradycyjni europejscy wytwórcy beczek najpierw tnieli dąb na deski wzdłuż słojów, formowali je w krzywizny i kształty potrzebne do beczek, a następnie wiązali deski w beczki za pomocą metalu, w procesie, na którym mogli polegać tylko na swoich tradycyjnych narzędziach i rękach .

Wytwórcy beczek

Dopiero po zakończeniu stażu przedstawiciel Scottish Barrelmakers' Association zostanie wysłany, aby ocenić producentów beczek i zdać test, zanim będą mogli przejść z praktyki do profesjonalnej produkcji beczek. Działalność wytwórcy beczek ma rygorystyczną pracę, ale także dziwny rytuał przejścia. To naprawdę takie interesujące, nie sądzisz? Czy wiesz jeszcze jakieś ciekawe rzeczy na temat whisky?

beczki po whisky 2