Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Mówiąc o whisky JOHNNIE WALKER

2021-11-08

JOHNNIE WALKER to jedna z dziesięciu najsłynniejszych whisky na świecie. Założony w 1820 roku Johnnie Walker jest największym na świecie producentem szkockiej whisky o długiej historii. „Keep Walking Forever” to duch marki i filozofia, której zawsze przestrzega Johnnie Walker. Niezależnie od tego, czy jest to proces destylacji produktu, czy rozwoju marki, zawsze przestrzegamy konsekwentnego zapewniania najlepszej jakości i idziemy do przodu. Wizerunek Johnniego Walkera jako chodzącego dżentelmena oddaje ducha „Keep Walking Forever”. To znaczy, że Johnnie Walking to maszer, który idzie do przodu.

Jonnie Walker.mp.itc


1. Johnnie walker < czerwona kartka > whisky JOHNNIEWALKERREDLABEL

„Red Card” to najlepiej sprzedająca się na świecie szkocka whisky, a jej wielkość sprzedaży jest każdego roku o prawie milion skrzynek większa niż jej najbliższego rywala. „Red Card” to mieszanka około 40 różnych prostych whisky słodowych i zbożowych, która jest wytwarzana przy użyciu zaawansowanej technologii mieszania i ściśle przestrzegana oryginalna formuła z 1999 roku. Każda butelka „Red Card” ma swój niepowtarzalny smak, więc jest znany na całym świecie. W 1996 roku, najbardziej autorytatywnym międzynarodowym konkursie win na świecie, „Czerwona Kartka” zdobyła złoty medal za mieszanie szkockiej whisky. 

Johnnie walker czerwony


2. Johnnie walker < czarna karta > whisky JOHNNIEWALKERBLACKLABEL

„Black Brand” to wiodąca na świecie wysokiej jakości whisky, która wykorzystuje 40 rodzajów wysokiej jakości whisky z czystym słodem i jest przechowywana od co najmniej 12 lat w ściśle kontrolowanym środowisku. „Black Brand” to wysokiej jakości whisky sprzedawana w sklepach wolnocłowych na całym świecie i zdobyła wiele nagród na całym świecie. W 1994 i 1996 roku "Black Brand" zdobyła złoty medal za mieszanie wysokiej jakości whisky w najbardziej autorytatywnym międzynarodowym konkursie wina na świecie, więc "Black Brand" jest wyjątkowym winem o zapachu. 

czarny.alicdn

3. Johnnie walker < Złoty Medal > whisky JOHNNIEWALKERGOLDLABEL

<Złoty Medal> whisky ma osiemnaście lat. Został stworzony przez rodzinę Johnnie Walker w 1920 roku, aby uczcić stulecie. W tym czasie było to tylko dla kilku znamienitych gości. Stosowana przez <Złoty Medal> naturalna woda źródlana pochodziła z złocistych pokładów skalnych i błyszczała, co sprawiało, że wino <Złoty Medal> zmiękczało bez zapachu torfowego dymu. Tło pochodzenia złota może uwydatnić wybitne osiągnięcia pijących <Złoty Medal>. 

złoto

4. Johnnie Walker's < Blue Brand > najlepsza whisky JOHNNIEWALKERBLUELABEL

„Niebieska Marka” to najwyższej klasy alkoholowy napar z serii Johnnie Walker. Jest starannie wyselekcjonowana spośród najstarszych whisky w wielu częściach Szkocji. Zawiera whisky od 60 lat. Wino jest wyjątkowe, aksamitne i pachnące, wybór koneserów whisky.

NIEBIESKI