Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Pięć najczęściej zadawanych pytań kobietom pijącym whisky

2021-12-01

     Kiedy dziewczyna lubi whisky, trudno jest uniknąć wstydliwych problemów, teraz porozmawiamy o tych „wstydliwych” problemach. Jeśli jesteś dziewczyną, możesz później zobaczyć, jak walczyć. Jeśli jesteś chłopiec, nie rozmawiaj o tych „niezręcznych” tematach, gdy koleżanki degustują whisky.

dziewczyna whisky

1. Whisky to męski napój, prawda?

    Whisky często kojarzy się z kowbojami i cygarami, ale dziewczyny też mogą swobodnie cieszyć się whisky i cygarami, prawda? Niektóre źródła pokazują, że liczba kobiet pijących whisky rośnie z roku na rok od lat 1990. XX wieku. Czterdzieści procent całej whisky w Ameryce Północnej jest przeznaczone dla dziewcząt, a większość kobiet w wieku od 25 do 52 lat.

obraz whisky

2. Czy potrafisz odróżnić whisky single malt od bourbon?

    Surowcem single malt jest jęczmień, natomiast surowcem bourbon jest głównie kukurydza. Ale szczerze mówiąc, nie powinno mieć większego znaczenia, czy o tym wiesz, czy nie, po prostu to lubisz.

dziewczyna whisky 1

3. Czy naprawdę lubisz smak whisky?

    Kobiety są w stanie lepiej zaangażować podniebienie do delektowania się winem, w rzeczywistości dziewczyny mają więcej kubków smakowych niż mężczyźni. Dlatego kobiety na ogół są w stanie lepiej wyczuć subtelne różnice między różnymi whisky. I zapytaj, jaki styl naprawdę smakowałeś?

Whisky dla dziewczynki 2

4. Whisky nie jest dobra dla twojego zdrowia, prawda?

    W rzeczywistości pij więcej, patrz, kto niekoniecznie jest dobry, co nie ma wiele wspólnego z chłopcami i dziewczętami. Nadal istnieje wiele korzyści płynących z picia whisky z umiarem. Na przykład: kontroluj cukrzycę.

dziewczyna whisky 3

    Jeśli jesteś dziewczyną, która lubi pić whisky, jakie inne „wstydliwe” problemy napotkasz? Możesz mi powiedzieć~