Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Rodzaje whisky

2021-10-26

Istnieje wiele rodzajów whisky, które mają różne nazwy w zależności od ich położenia geograficznego i różnych składników zbożowych. Pozornie skomplikowana metoda nazewnictwa często sprawia, że ​​ludzie błędnie myślą, że tylko profesjonalna elita ekspertów może cieszyć się i testować whisky.

whisky 1

Oto trzy podstawowe kategorie, które dają pewne koncepcje dotyczące tych pospolitych rzeczowników. Nie zrozum ponownie!


WHISKEY czy WHISKEY?

Musiałeś widzieć słowo whisky. To zaklęcie błędu? Oczywiście nie! Słowo whisky jest używane w Szkocji, Japonii, Francji lub innych miejscach, następnie whisky z Irlandii lub Stanów Zjednoczonych musi być pisana jako whisky. Dlaczego to się zdarza? Niech historia nam odpowie. W XIX wieku szkocka whisky jest różnej jakości, a niektóre z nich można określić jako okropne. Aby odróżnić szkocką whisky, irlandzka whisky znalazła sposób na dodanie „e” do nazwy whisky eksportowanej do Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu słowo whisky stało się wyłącznym określeniem irlandzkiej i amerykańskiej whisky. Uważaj, proszę nie mów Szkocji, że destyluje whisky, bo poprosi cię, żebyś natychmiast się stąd wydostał.

whiskey2

whisky 3

Nasza whisky Goalong będzie miała również wiele „e”, co oznacza „doskonały” w tradycyjnej destylacji i produkcji whisky. I zachowaj doskonałą jakość obsługi na całym świecie. Likier Goalong, znany na całym świecie!

威士忌4