Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Wódka Tonik

2015-09-04

71

72

Tonic Water to rodzaj napoju gazowanego z chininą, więc jest trochę goryczy. zwykle dodając cytrynę i cukier jako przyprawę oraz trochę kofeiny. Do koktajlu często dodawana jest woda tonizująca, zwłaszcza zmieszana z ginem lub wódką. Możesz również wymieszać z Absinth, aby uzyskać zrównoważony smak
W połowie XIX wieku tonik wystąpił o ochronę patentową w Wielkiej Brytanii. W XX wieku firma Schweppes, która słynie z produkcji piwa imbirowego, wprowadziła tonik na rynek amerykański. Mówi się, że popularność toniku zawdzięcza składowi chininy.
Na początku XVII wieku chininę uważa się za bezpieczny i skuteczny sposób zapobiegania i leczenia malarii. Składniki chemiczne kory chinowca pochodzącej z Andów. Problemem jest zbyt gorzki smak chininy. Więc w tym czasie niektórzy ludzie przyjmują postać rozcieńczoną. Najlepsza kompozycja chininy to rozcieńczony gin, cytryna i cukier. Odkąd po raz pierwszy wyprodukowano tonik, ludzie uważają, że dodanie niewielkiej ilości ginu jest dobre dla zdrowia i leczenia malarii.
Jednak tonik zawiera zbyt mało chininy, aby zapobiegać malarii, więc produkcja chemiczna chininy w dużych dawkach jest nadal pierwszym wyborem. Terapia chininą w rzeczywistości nie zabija malarii, a jedynie łagodzi objawy. W większości przypadków do całkowitego wyzdrowienia potrzebne są antybiotyki. Ludzie muszą wypić co najmniej 1.77 litra toniku do leczenia malarii, co jest dość drogie. Na przekór tonikowi brak odpowiedniej chininy do łagodzenia objawów malarii, ale ludzie nadal nazywają ją tonikiem wodą, ponieważ jest dobra dla naszego zdrowia i ma wiele zalet. Mimo to nazwa i napoje są modne.