Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Jakie są alkohole na bazie whisky?

2022-03-14

    Whisky nie jest samotnym samotnikiem ani samotnikiem. Istnieje wiele napojów wywodzących się z whisky, a każdy ma swój własny smak.

napoje na bazie whisky

Likier Whisky

    Likier whisky pochodzi ze Szkocji lub Irlandii, gdzie w zależności od przepisu do whisky dodawane są zioła, przyprawy, pszczoły i inne składniki. Jego zawartość alkoholu wynosi zwykle około 15% i nigdy nie przekracza 20%. Najstarszym i najbardziej znanym likierem whisky jest Scottish Gibb's Honey Sweet, celtyckie słowo oznaczające „napój przyjemności”, z głównymi składnikami szkockiej whisky i miodu wrzosowego.

Likier Whisky

Whisky Cream Likier

    Najbardziej znanym likierem whisky jest słynny likier Baileys, który jest dostępny we wszystkich głównych supermarketach. Jest własnością brytyjskiej Grupy Diageo, wraz z innymi znanymi markami, takimi jak Johnnie Walker i J&B, a jej składniki to głównie cukier, bita śmietana, irlandzka whisky i rośliny wanilii. Inne produkty to Edradour Cream Liqueur, który jest oparty na whisky single malt Edradour.

whisky likier śmietankowy

Szkocja spotyka Irlandię

    Jest mikstura whisky, która może sprawić, że dwóch wrogów zniknie w jednym drinku!

Irish Mist to irlandzki likier z miodem i wanilią, przypominający wrzosowy alkohol, którym może się delektować tylko głowa irlandzkiej rodziny. Irish Mist i szkocka mieszanka likierów miodowych Keppel „Rusty Mist”, wspaniały smak może doprowadzić do końca whisky stulecia.

Szkocja spotyka Irlandię

    Obecnie coraz więcej gorzelni stara się opracować przepisy i wprowadzić na rynek nowatorskie rodzaje alkoholi. Daje też naszym konsumentom coraz większy wybór, co jest naprawdę dobrym trendem!

nowe rodzaje alkoholi