Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności>Branżowe

Jaki napój dobrze smakuje zmieszany z whisky?

2022-03-08

    Many people like to have cocktails at parties, but home part thinks there are too many things to prepare for cocktails. In fact, it's great to simply exchange some drinks in whisky. What kind of drinks do you usually like to add?

    Whisky zmieszana z napojami może wybrać bardziej orzeźwiający rodzaj, taki jak Goalong single malt whisky, która pachnie bogato pszenicą i nektarem, pachnąca w ustach, elegancka w smaku, bogata i słodka, odpowiednia do picia dla dziewcząt. Używanie tego do wymiany napojów jest stosunkowo nieomylną opcją.

cocktails whisky

Whisky + Cola

    Właściwie dość powszechne jest dodawanie napojów gazowanych do whisky, a cola jest popularnym wyborem. Dodaj kilka kostek lodu do szklanki, wlej jedną trzecią whisky Goalong single malt i dwie trzecie coli i dobrze wymieszaj, aby uzyskać bardzo orzeźwiający i orzeźwiający napój.

Coke whisky

Whisky + zielona/czarna herbata

    Jeśli Amerykanie lubią whisky + colę, to wielu Chińczyków bardziej upodobali sobie whisky + zieloną herbatę, a w ostatnich latach stopniowo rozszerzają metodę picia o whisky Goalong single malt i mrożoną czarną herbatę lub mrożoną zieloną herbatę w proporcji Mieszanka 1:8, słodycz mrożonej czarnej herbaty lub mrożonej zielonej herbaty może mocno rozcieńczyć whisky, a smak herbaty jest bardzo wyjątkowy, ludzie, którzy nie piją dobrze, mogą spróbować tego sposobu picia.

green tea whisky.posuo

Whisky + Kawa

    Whisky na kawę to popularny napój w Europie. Ze względu na zimną pogodę w wielu częściach Europy mieszanie whisky z kawą może być rozgrzewające i orzeźwiające. Alkohol nadaje również kawie intensywniejszy smak. Zmieszaj 150 ml kawy z 30 ml whisky single malt Goalong i odrobiną śmietanki, a otrzymasz bardzo kreatywny napój kawowy.

tea whisky

Whisky + mleko kokosowe

    Jest to bardzo niepopularny sposób na picie, Przejść wzdłuż single malt i mleko kokosowe w proporcjach 1:3, od koloru w/w nie widać już czystego w whisky, ale pić, wyczuć alkohol whisky może zneutralizować słodycz samego mleka kokosowego, smak dużo orzeźwiający i z odrobiną słodyczy, przypominający orzechowy koktajl mleczny, kokosowy smak również wydaje się bardziej świeży.

Powinieneś wiedzieć, jaki rodzaj whisky smakuje dobrze, przyjacielska wskazówka: wszystkie powyższe, lepiej smakuje z lodem. Jeśli nie zamierzasz spróbować połączenia whisky i napoju, dodanie lodu lub czystej wody jest również bardzo aromatyczne.coconut milk whisky

    Powinieneś wiedzieć, jaki rodzaj whisky smakuje dobrze, przyjacielska wskazówka: wszystkie powyższe, lepiej smakuje z lodem. Jeśli nie zamierzasz spróbować połączenia whisky i napoju, dodanie lodu lub czystej wody jest również bardzo aromatyczne.

whisky whiskey