Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności

Jak zwykle smakujesz brandy?

2022-01-06

Jak zwykle smakujesz brandy?

Jak zwykle smakujesz brandy? W rzeczywistości istnieje wiele różnych sposobów picia brandy, a różne sposoby prowadzą do różnych doświadczeń. Wielu miłośników brandy woli pić ją czystą, przygotowując kieliszki i wlewając brandy do jednej szklanki i lodowatą wodę do drugiej.

Goalong XO Brandy

Podczas picia trzymaj w dłoni ściankę kieliszka do brandy i pozwól, aby ciepło dłoni przeszło przez kieliszek lekko rozgrzewając brandy i pozwalając jej aromatom wyparować. Napełnij całą szklankę, jednocześnie wąchając i pijąc, aby naprawdę cieszyć się cudami picia brandy. Z każdym małym łykiem brandy wypij łyk lodowatej wody, aby odświeżyć podniebienie i sprawić, że kolejny łyk brandy będzie bardziej aromatyczny. Gdy bierzesz wdech, zapach brandy długo utrzymuje się w ustach.

Goalong Brandy XO

Wiele dziewczyn również lubi pić brandy, ale wiele z nich lubi dodawać brandy do swoich drinków. Kiedyś wypiłem kieliszek Goalong Brandy XO na imprezie z przyjaciółmi i stwierdziłem, że moi przyjaciele lubią dodawać colę do swojej brandy. Smak tej mieszanki jest bardzo wyjątkowy i wiele osób porównuje ten napój do picia koktajlu, co jest bardzo błędną analogią.

Jeśli możesz, najlepiej usiąść samotnie na stołku, z kieliszkiem dobrego wina w dłoni, słuchając muzyki i popijając mały łyk. Nie spiesz się i poczuj zapach i bogactwo brandy natychmiast rozbrzmiewa w twoim nosie i ustach. Czy wiesz, jak jej spróbować?

Gaolong wysokiej jakości brandy XO