Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności

Umówmy się na randkę z owłosionymi krabami w LIU6 BAR

2021-10-15

Wczesna jesień to dobry czas na jedzenie krabów. Owłosiony krab na parze to tradycyjne chińskie danie. To danie krab ma oryginalny, pomarańczowy kolor, pyszne mięso kraba, bogate w wartości odżywcze, należy do kuchni z owoców morza gotowanych na parze, słynącej z łagodnego smaku, bogatego w wartości odżywcze. 8 października ekipa Goalong Group miała niezły udział w LIU6 BAR, aby zjeść włochatych krabów popijając naszą własną chińską whisky single malt i rzemieślniczym piwem New Beer King.

高 朗 螃蟹 威士忌

Pitcute


Najszczęśliwszą rzeczą w życiu jest picie własnego, warzonego fabrycznie piwa i whisky we własnym bistro i jedzenie włochatych krabów od szefa. Spójrzmy na te szczęśliwe twarze.

Mając sw przytulnym bistro, słuchając delikatnej muzyki i rozmawiając o naszej pięcioletniej whisky single malt był na pewno będzie niezapomniany.

część

rozstanie 1


To jest nasza uczta krabowa w domu, teraz spójrzmy na naszą ucztę krabową na świeżym powietrzu. Uczty krabowe na świeżym powietrzu są oczywiście bardziej dla przystojnych mężczyzn.


na wolnym powietrzu

Dobry wieczór się skończył. WyglądaćING czekamy na kolejny dobry wieczór.Witamy w łyk Goalong Liquor WHISKY i pijąc naszego Nowego Króla Piwa.

Działania zespołu fabrycznego