Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności

100. rocznica powstania Komunistycznej Partii Chin

2021-07-01

图片 1

Partyjny oddział Goalong Liquor Group został założony w ostatnim dniu 100. rocznicy powstania partii, otwierając nową podróż w drugim wieku. Dziś jest bardzo ważny i uroczysty dzień w historii Komunistycznej Partii Chin i naród chiński. To wspaniały moment historyczny pełen powagi i dumy. To 100. rocznica założenia Komunistycznej Partii Chin. O 8 rano na placu Tiananmen odbyła się uroczysta ceremonia ciepła i młodości.  

2 

Wszyscy pracownicy Goalong Liquor Group śpiewali „Nie ma komunistycznej partii bez nowych Chin”. Cały personel obserwował wspólnie wielką ceremonię i uważnie słuchał ważnego przemówienia sekretarza generalnego Xi Jinpinga na 100-leciu konferencji Komunistycznej Partii Chin.   

3

Patrząc wstecz na chwalebny przebieg stulecia walki Komunistycznej Partii Chin: naród chiński jest wielkim narodem na świecie, z długą historią cywilizacji, liczącą ponad 5,000 lat i wniósł niezatarty wkład w postęp ludzkości cywilizacja. Po wojnie opiumowej w 1840 r. Chiny stopniowo stały się społeczeństwem półkolonialnym i półfeudalnym. Kraj był upokorzony, ludzie cierpieli, a cywilizacja pokryła się kurzem. Naród chiński poniósł bezprecedensowe katastrofy. Od tego czasu uświadomienie sobie wielkiego odrodzenia narodu chińskiego stało się największym marzeniem Chińczyków i narodu chińskiego.

4  

W ciągu ostatnich 100 lat Komunistyczna Partia Chin przekazała ludziom i historii doskonałą odpowiedź. Teraz Komunistyczna Partia Chin zjednoczyła się i doprowadziła Chińczyków do wkroczenia na nową drogę do realizacji drugiego celu stulecia.  

5 

Słuchając ważnego przemówienia sekretarza generalnego Xi Jinpinga, każdy członek Partii, członek Partii na okresie próbnym i aktywista Goalong Liquor Group wyraził swoją zachętę i stanowczo odpowiedział na wezwanie sekretarza generalnego Xi Jinpinga, aby pamiętać o pierwotnej misji, umacniać swoje ideały i przekonania, aby realizować cel służenia ludziom z całego serca i z całego serca, aby przykładnie demonstrować członków Partii, i rozwijać ducha wielkiego budowania partii. Traktuj historię jako lustro, twórz przyszłość i nadal wnoś wielki wkład w wielką sprawę odmładzania narodu chińskiego, szukania szczęścia dla ludzi i budowania świetlanej przyszłości socjalizmu z chińskimi cechami.   

6