Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności

Oglądanie filmu przywołuje pierwotny umysł, idź naprzód we właściwym czasie

2021-10-15

Czasy wiatru i deszczu, lata gór i rzek, zakątek migotania, wszystko to jest naszą głęboką pamięcią lat pełnych wydarzeń. 9 października 2021 r. wszyscy pracownicy Gaolang Liquor będą wspólnie ścigać pamięć o czerwieni w „Bitwa nad jeziorem Changjin”! 

Długo

Nie wierz w trudności nie do pokonania;Nie wierz, że istnieje wróg, którego nie można pokonać;Nie wierz w niemożliwe zadania.To właśnie bitwa nad jeziorem Chosin przyniosła nam największe wrażenie.

长津湖2

Bitwa nad jeziorem Chosin jest tłem filmu, opowiadającego historię chińskich oddziałów ochotniczej armii i 1950 amerykańskich żołnierzy w koreańskim jeziorze Chosin, chińskich ochotników 9 korpusów w ekstremalnie trudnych warunkach, stój i zabijaj, więcej niż jedna dywizja dywizji otacza obszar jeziora Changjin, liczba ciał ponad 13000 osób, odwraca pole bitwy, Wzruszająca historia wielkiego wkładu w zwycięstwo bitwy pod Jangjin-ho chwali rewolucyjnego ducha ochotników, którzy wykonywali rozkazy i twardo stawiali czoła śmierci.

长津湖3

Podczas 176 minut oglądania filmu wszyscy włożyliśmy w tę historię serce i duszę, a obrazy chińskich wolontariuszy stojących na swoim miejscu i dzielnie walczących z wrogiem w niezwykle surowych warunkach wywołały łzy w naszych oczach.

长津湖5

Cały personel Gaolang Liquor obejrzał „Bitwa nad jeziorem Changjin”

razem, co pozytywnie wpłynęło na ich przyszłą pracę i życie. Rozwój grupy jest jak wspinaczka, jeśli nie awansujesz, wycofasz się. To niekończąca się podróż, a tylko poprzez ciągłe poruszanie się do przodu, wspinanie się na szczyty i pokonywanie celów można cieszyć się pięknem szczytu. Nie zapomnimy pierwotnej aspiracji, kontynuujemy walkę.

Wielki mur

Likier Goalong, znany na całym świecie!