Wszystkie kategorie
en.pngEN

Strona główna>Aktualności

Jaki napój dobrze smakuje zmieszany z whisky?

2022-01-07

Wiele osób lubi pić koktajle na imprezach, ale przyjęcie domowe uważa, że ​​jest zbyt wiele rzeczy do przygotowania na koktajle. Właściwie fajnie jest po prostu wymienić kilka drinków na whisky. Jakie napoje zazwyczaj lubisz dodawać?

Whisky zmieszana z napojami może wybrać bardziej orzeźwiający rodzaj, taki jak Goalong single malt whisky, która pachnie bogato pszenicą i nektarem, pachnąca w ustach, elegancka w smaku, bogata i słodka, odpowiednia do picia dla dziewcząt. Używanie tego do wymiany napojów jest stosunkowo nieomylną opcją.

Goalong single malt whisky + cola

Whisky + Cola

Właściwie dość powszechne jest dodawanie napojów gazowanych do whisky, a cola jest popularnym wyborem. Dodaj kilka kostek lodu do szklanki, wlej jedną trzecią whisky Goalong single malt i dwie trzecie coli i dobrze wymieszaj, aby uzyskać bardzo orzeźwiający i orzeźwiający napój.

Goalong single malt whisky + zielona herbata i czarna herbata

Whisky + zielona/czarna herbata

Jeśli Amerykanie lubią whisky + colę, to wielu Chińczyków bardziej upodobali sobie whisky + zieloną herbatę, a w ostatnich latach stopniowo rozszerzają metodę picia o whisky Goalong single malt i mrożoną czarną herbatę lub mrożoną zieloną herbatę w proporcji Mieszanka 1:8, słodycz mrożonej czarnej herbaty lub mrożonej zielonej herbaty może mocno rozcieńczyć whisky, a smak herbaty jest bardzo wyjątkowy, ludzie, którzy nie piją dobrze, mogą spróbować tego sposobu picia.

Goalong single malt whisky + kawa

Whisky + Kawa

Whisky na kawę to popularny napój w Europie. Ze względu na zimną pogodę w wielu częściach Europy mieszanie whisky z kawą może być rozgrzewające i orzeźwiające. Alkohol nadaje również kawie intensywniejszy smak. Zmieszaj 150 ml kawy z 30 ml whisky single malt Goalong i odrobiną śmietanki, a otrzymasz bardzo kreatywny napój kawowy.

Goalong single malt whisky + mleko kokosowe

Whisky + mleko kokosowe

Jest to bardzo niepopularny sposób na picie, Przejść wzdłuż single malt i mleko kokosowe w proporcjach 1:3, od koloru w/w nie widać już czystego w whisky, ale pić, wyczuć alkohol whisky może zneutralizować słodycz samego mleka kokosowego, smak dużo orzeźwiający i z odrobiną słodyczy, przypominający orzechowy koktajl mleczny, kokosowy smak również wydaje się bardziej świeży.

Powinieneś wiedzieć, jaki rodzaj whisky smakuje dobrze, przyjacielska wskazówka: wszystkie powyższe, lepiej smakuje z lodem. Jeśli nie zamierzasz spróbować połączenia whisky i napoju, dodanie lodu lub czystej wody jest również bardzo aromatyczne.